28. 5. 2014

Preventivní screeningové vyšetření zraku dětí

Ve čtvrtek 29.5.2014 v 15.00 hodin přijedou do naší školy pracovníci zdravotnického zařízení Prima Vizus o. p. s., na preventivní screeningové vyšetření zraku dětí. Vyšetření je zaměřeno na odhalování dosud nezjištěných dioptrických vad u dětí. Jedná se o unikátní metodu vyšetření zraku diagnostickou videokamerou. Touto metodou je možné provádět vyšetření zraku již u dětí od půl roku věku dítěte do 12 let. Cena za vyšetření je 150 Kč. Rodiče všech dětí, i těch, které ještě nenavštěvují MŠ, kteří by měli o vyšetření zraku zájem, mohou s dětmi ve čtvrtek v 15. hodin přijít do školy a nechat dětem zrak vyšetřit. Na vyšetření není třeba se dopředu objednávat. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit buď osobně na pracovníky školy nebo telefonicky /739 251 739/ na ředitelku školy.