18. 12. 2012

Vánoční besídka ZŠ a MŠ 2012

Vánoční besídka v naší škole se konala v úterý 19. prosince 2012. Pro letošní rok jsme se rozhodli spojit vystoupení dětí z MŠ a ZŠ v jedno společné. Program zahájily děti ze školy pohádkovým příběhem O Cvrčkovi a mravenečcích. Děti zpívaly písničky a recitovaly básničky spojené se scénkami o tom, co dělají mravenečci a cvrček v průběhu léta a podzimu. Když nastala zima, pozvali mravenečci k sobě domů i ostatní zvířátka, děti z MŠ. Ty vystoupily se svým programem o zvířátkách. Závěr besídky byl již společný. Děti zpívaly a recitovaly básničky se zimní tématikou a chybět nesměly ani vánoční koledy a také společné přání hezkých vánočních svátků.
Po skončení besídky rozdaly děti rodičům dárečky, které si pro ně nachystaly. Jako každý rok bylo pro všechny připraveno také malé pohoštění.