29. 2. 2024

Plavecké závody žáků ZŠ (Hlinsko)

29. února se žáci naší školy zúčastnili plaveckých závodů v Hlinsku. V kategorii do 3. ročníku ŽABÁCI, na vzdálenost 25 m volným stylem, soutěžili Hana Jeníčková, Anna Suchá a Mikuláš Houdek. Ve starší kategorii 4.-5. ročník KAPŘÍCI, a to na vzdálenost 50 m volným stylem, Ema Černá, Václav Chaloupka a Daniel Suchý. Každá kategorie byla ještě rozdělena na dívky a chlapce. Naši školáci předvedli pěkný výkon, ničeho se nezalekli, i když nervozita před vstupem do vody trošku byla. Děti dostaly i čas na malé „řádění“ ve vodě. Konkurence byla veliká, hodně závodníků bylo z plaveckého oddílu. Nejlepších výsledků dosáhli kluci Václav a Daniel z páté třídy. Myslím, že si sportovci toto dopoledne užili a zároveň získali další zkušenosti k dalším podobným činnostem. Děkujeme panu Husákovi za zprostředkování dopravy.

Fotogalerie