1. 9. 2020

Slavnostní zahájení školního roku 2020/2021

V úterý 1. září se v naší škole konalo slavnostní zahájení nového školního roku.  Po společném přivítání a projevu pana starosty následovalo slavnostní přivítání čtyř nových prvňáčků. Každý prvňáček dostal od pana starosty balíček školních pomůcek a od školy drobný dárek a pamětní list na svůj první školní den. Na konci slavnostního zahájení jsme prvňáčkům předali také malé keramické zvonečky, aby mohli pokračovat v tradici „Prvního zvonění“, kdy první zvonění v novém školním roce odzvoní vždy noví školáčci.
V loňském školním roce ukončili docházku do naší školy čtyři páťáci a letos nastoupili do první třídy čtyři prvňáčči. Počet dětí ve škole tak zůstává stejný - krásných dvacet šest dětí.
Našim školákům přeji pěkné známky a spoustu nových krásných zážitků. Nejen dětem, ale i všem dospělým, pak především pevné zdraví po celý školní rok 2020/2021.

Jana Kulichová

Fotogalerie