2. 9. 2016

Zahájení školního roku 2016/2017

Ve čtvrtek 1. září v 8.00 hodin jsme v naší škole slavnostně přivítali nový školní rok. Po společném zahájení se úvodního slova ujal již tradičně pan starosta Myška. Poté následovalo slavnostní vítání osmi nových prvňáčků, kteří si jako památku na svůj první školní den odnesli domů Pamětní list a také drobný dárek. Po ukončení slavnostního zahájení dostali všichni prvňáčci ještě malé zvonečky, abychom i letos mohli pokračovat v tradici „Prvního zvonění“, kdy první zvonění v novém školním roce a své první školní zvonění vůbec odzvoní sami prvňáčci. Počet dětí ve škole se, k naší radosti, zvyšuje a díky „rekordnímu počtu“ prvňáčků bude v letošním školním roce vedle sebe usedat do lavic devatenáct dětí ze čtyř ročníků. Všem školáčkům přeji nejen dobré známky, ale také spoustu nových krásných zážitků, zaměstnancům i rodičům pak přeji klidný a pohodový školní rok 2016/2017.