1. 7. 2016

Ukončení školního roku 2015/2016

Ve čtvrtek 30. 6. jsme se slavnostně rozloučili se školním rokem 2015/2016. Ještě před rozdáváním   vysvědčení jsme si společně připomněli nebezpečí, na  která si musejí děti dávat během léta  pozor. A pak již nastal slavnostní okamžik, na který některé děti čekají snad již od září a to předávání vysvědčení. Všechny děti si domů odnášejí pěkná vysvědčení, za která si jistě dva měsíce lenošení zaslouží. Nezbývá než se rozloučit s uplynulým školním rokem a těšit se na to, co nám přinese rok příští. Touto cestou bych ráda poděkovala všem pracovníkům školy za výbornou celoroční práci a hezký přístup k dětem, Obci Pustá Kamenice za velkou podporu, které se škole dostává a také všem  občanům Pusté Kamenice za přízeň, kterou škole projevují. Všem děkuji za příjemný a pohodový školní rok 2015/2016 a přeji krásné léto plné sluníčka.