1. 7. 2016

Loučení se školním rokem

Konec roku se přiblížil a s ním přišel i čas našeho „loučení se školním rokem“ spojeného se spaním ve škole. Ve škole jsme se tentokrát sešli již ve čtyři hodiny na divadelním představení dramatického kroužku. Po představení jsme vyrazili na Bukovinu, kde už na nás čekala paní Suchá. Nejdříve jsme si pomazlili koně, a poté se všechny děti povozily na novém přírůstku, který tady na Bukovině mají, na poníkovi. Manželům Suchým děkujeme, že si na nás opět udělali čas a už teď se těšíme na podzim, kdy jsme pozvaní na další projížďku. Po návratu z Bukoviny jsme si na hřišti opekli buřty a pak jsme se pustili do soutěžení. Protože ve škole po celý rok probíhal projekt zaměřený na lidské tělo, nesly se v tomto duchu i soutěže. Děti si vyzkoušely poznávání předmětů pouze pomocí hmatu, poznávání různých vůní nebo třeba ochutnávku jídla se zavázanýma očima.  A protože se večer pomalu chystal přehoupnout do noci, vrátili jsme se  do školy, kde si děti zalezly do spacáků, aby si pořádně  odpočinout na další náročný den, který je čekal. Ráno posilněni vydatnou snídaní, vyrazily děti na slíbený cyklistický výlet.