6. 10. 2015

Děti ze ZŠ navštívily nově otevřenou knihovnu

Tak se konečně dočkali i školáci a v pátek 2.10. se vypravili na návštěvu místní knihovny. Některé děti už nově zrekonstruovanou knihovnu viděly, jiné zde byly poprvé. A všichni jsme se shodli, rekonstrukce se opravdu podařila. Zvláště jsme ocenili originální dětský koutek a možnost vybírat si knížky vleže.

Návštěva místní knihovny a půjčování knih do školy i domů je pravidelnou součástí výuky čtení ve škole. Tentokrát jsme sem, ale nepřišli s prázdnou. Děti přinesly šátečky plněné povidly, které upekly v družině, jako ochutnávku a zároveň pozvánku pro paní knihovnice k nám do školy  na naše společné ranní „Sladké čtení“. Na paní knihovnice a milé posezení u knížky, tentokrát u nás ve škole se už všichni těšíme.