12. 9. 2015

Vycházka na Bukovinu

Mezi tradiční akce spojené se začátkem školního roku patří i společná vycházka dětí ze školky a ze školy na Bukovinu, spojená s projížďkou na koních. Letos jsme se na ni vypravili v pátek 11. září. Školička vyrazila o trochu dříve, prohlédla si a nakrmila zvířátka, zvláštně prasátka, a povozila se na koni. Školáci se vydali po stopách školky po svačině. Když došli na Bukovinu, děti ze školičky už měly odježděno a řádily na hromadě písku, která mimochodem zaujala i školáky, a tak se školáci rovnou vrhli na ježdění. Pak si také školáci prohlédli a nakrmili i ostatní zvířátka, které zde chovají. Na oběd do školy jsme se vrátili již všichni společně. Manželům Suchým bych ráda poděkovala nejen za čas, který nám věnují, ale také za vstřícnost, ochotu a milé přijetí, kterého se nám zde dostává.