8. 5. 2015

Besídka ke Dni matek

V úterý 7. května 2015 se v naší škole konala tradiční besídka ke Dni matek. Děti tentokrát věnovaly besídku nejen maminkám, k jejich nedělnímu svátku, ale také tatínkům, babičkám a dědečkům k blížícímu se svátku rodin. Besídku zahájily děti z MŠ, které si připravily pásmo básniček a písniček o jaru, o školce, o dětech a rodičích. Svoje vystoupení doplnily také dvěma anglickými písničkami. Také školáci zahájili svoje vystoupení básničkami a písničkami s jarní tématikou. Poté následovaly veselé scénky s rodinou tématikou, které si děti připravily v dramatickém kroužku. Závěr besídky již tradičně patřil maminkám. Za své krásné vystoupení sklidily děti zasloužený potlesk. Po skončení besídky předaly děti rodičům dárečky, které si pro ně připravily. Jako vždy nechybělo ani malé pohoštění.