28. 6. 2019

Ukončení školního roku

V pátek 28. 6. jsme se slavnostně rozloučili se školním rokem 2018/2019. V osm hodin ráno jsme se všichni sešli v horní třídě, kde jsme si nejprve připomněli různá nebezpečí, na která si v létě musíme dávat pozor. Poté následovalo předávání odměn v podobě knih žákům, kteří úspěšně reprezentovali naši školu na nejrůznějších soutěžích. A pak již nastal slavnostní okamžik, na který některé děti čekají snad již od září a to slavnostní předávání vysvědčení. Všechny děti si domů odnášejí pěkná vysvědčení, za která si jistě dva měsíce lenošení zaslouží. Nezbývá, než se rozloučit s uplynulým školním rokem a těšit se na to, co nám přinese rok příští.

Touto cestou bych ráda poděkovala všem pracovníkům školy za výbornou celoroční práci a hezký přístup k dětem, Obci Pustá Kamenice za velkou podporu, které se škole dostává a také všem občanům Pusté Kamenice za přízeň, kterou škole projevují.

Všem děkuji za příjemný a pohodový školní rok 2018/2019 a přeji krásné léto plné sluníčka.