27. 6. 2019

Cyklovýlet

Poslední den, před rozdáváním vysvědčení, vždy vyrážíme na cyklistický výlet po okolí. Již ve středu si děti a také paní učitelky v družině vytvořily vlastní cyklotrička, do kterých se ve čtvrtek po snídani převlékly, nasedly na kola, vyjely na Radčany a odtud dále směrem na Karlštejn. Tam se posilnily svačinou a po krátké přestávce sjely do Svratouchu, kde si v obchodě koupily nanuky. Poté zamířily k místnímu rybníku Chochol, kde si děti smočily nohy a chytaly „parkuristy“ - tak  pojmenovaly místní žabky, které perfektně skákaly. Po odpočinku pokračovaly na Čachnov a odtud už honem zpátky do Kamenice, kde už na ně čekala paní kuchařka s obědem. Cyklovýlet zvládly všechny děti bez problémů, za což si jistě zasloužily meloun, který jim kopila paní učitelka Drahošová.