Spaní ve škole

Ze středy (27.6.) na čtvrtek (28.6.) čekalo na děti přespání ve škole. Sešli jsme se v 17:00 ve škole a  protože venku nám počasí nepřálo, tak jsme až do rána ve škole zůstali. To nám ale nevadilo.
Děti byly losem rozděleny do pěti skupin. Měly za úkol nakreslit vlajku svého týmu, vymyslet si název a pokřik. Byla to příprava na další den na sportovní dopoledne. K večeři jsme si pochutnali na těstovinovém salátu, na jehož přípravě se podílely i děti. O to více nám všem chutnal. Po večeři děti čekal turnaj v ČLOVÉČE, NEZLOB SE. Soutěžilo se v pěti hrách po jedné figurce. Hrálo se na klasických hracích deskách, na koberci s velkými figurkami a dokonce i na interaktivní tabuli. Po turnaji se děti pomalu nachystaly k spánku, zalezly si do spacáčků a koukaly na film. Některé děti při tom usnuly a ty ostatní vzápětí po skončení filmu. V noci byl klid a pohoda :) .

Tereza Dudková