23. 6. 2020

4. třída (Úkoly 22. 6. - 26. 6.)

Ahoj,

tak tu máme úplně poslední úkoly. Budou úplně jednoduché, ale přesto si myslím, že vás bude čekat dost práce.

Tentokrát je nebudu dělit do jednotlivých předmětů, protože budou pro všechny společné.

1. Projděte si veškeré pracovní sešity a doplňte si v nich cvičení, která vám schází. Pokud narazíte na učivo, které jsme ve škole neměli, nelekejte se, takové cvičení vynechte. Nemusíte mít strach, že jste se něco nenaučili, seznámíte se s ním v příštím školním roce.

2. V přírodovědě si přečtěte zbývající stránky v učebnici.

3. Projděte všechny učebnice, vygumujte je, slepte. Odevzdávat je budete při vyzvedávání vysvědčení v úterý 30. 6. 2020.

4. Pokud si přijdete vyzvednout vysvědčení 30. 6. v 8:00 hodin, je třeba abyste s sebou přinesli vyplněné čestné prohlášení o bezinfekčnosti.

Tak a je to vše. Pokud bych ještě na něco zapomněla, napíšu sms zprávu. Mějte se krásně.