2. 9. 2013

Školní rok 2013/2014 v ZŠ a MŠ Pustá Kamenice byl zahájen

V pondělí 2. září 2013 v 8.00 hodin jsme v naší škole slavnostně zahájili nový školní rok. Úvodního slova se již tradičně ujal pan starosta Myška. Poté následovalo přivítání nových prvňáčků. Jako památku na svůj první školní den si děti odnesly domů Pamětní list a také drobný dárek.
Po roční odmlce nám do školy přibyly hned čtyři nové posily a tak v letošním školním roce bude do lavic společně usedat deset dětí ze tří ročníků. Čtyři čtvrťáci, dva třeťáci a čtyři prvňáčci. I pro letošní rok zůstávají v přesile kluci a to v poměru 7:3.
Všem školákům přeji nejen dobré známky, ale také spoustu nových zážitků,zaměstnancům i rodičům pak dostatek trpělivosti a pevné nervy - a to nejen s dětmi. Pohodový školní rok 2013/2014.

Jana Kulichová, ředitelka

Foto: Jaroslav Sklenář

Odkaz:svitavsky.denik.cz/zpravy_region/v-puste-kamenici-maji-po-roce-prvnacky-20130903.html