3. 9. 2012

Slavnostní otevření nových prostor MŠ Pustá Kamenice

V pondělí 3. září 2012 jsme v naší škole přivítali nový školní rok 2012/2013. Nejprve bylo zahájeno vyučování v ZŠ, kde žáky jako každoročně přivítal včetně pracovníků školy, také pan starosta. Letos nepřibyla do školy žádná posila v podobě prvňáčků, a tak do lavic zasedlo jen osm žáků.

Mnohem veselejší je situace v MŠ, kam nastoupilo hned deset nových dětí a tak jich sem bude docházet celkem devatenáct. Zahájení provozu v MŠ spojené se slavnostním otevřením nových prostor začalo o půl deváté za přítomnosti dětí a rodičů, zástupců obce a také paní šéfredaktorky ze Svitavského deníku. Všechny děti dostaly perníkový klíč se svým jménem, aby si mohly svoji novou školku otevřít. Dětem se nové prostory opravdu líbily a tak doufám, že název projektu na přestavbu MŠ "Naše budoucí pohádková školička, kam se bude těšit každý kluk a holčička" se stane skutečností nejen pro ně, ale i pro žáky ZŠ a také zaměstnance. Příjemný školní rok 2012/2013.

Foto: Jaroslav Sklenář

Odkaz:svitavsky.denik.cz/zpravy_region/cela-skola-v-puste-kamenici-sedi-v-jedne-tride-20120904.html