2. 7. 2012

Ukončení školního roku 2011/2012

V pátek 29. 6. jsme v naší škole slavnostně ukončili školní rok 2011/2012. Ještě před samotným rozdáváním vysvědčení jsme dětem připomněli nebezpečí, na  která si musejí dávat během léta  pozor a pak již přišel slavnostní okamžik, na který všichni netrpělivě čekali – předávání vysvědčení. Všem dětem se podařilo učivo zvládnout a tak si domů odnášejí pěkná vysvědčení, za která si jistě dva měsíce lenošení zaslouží. Odpočinek si zaslouží, ale také rodiče, kteří celý rok dětem pomáhali.

Touto cestou bych ráda poděkovala všem pracovníkům školy za výbornou celoroční práci a hezký přístup k dětem, Obci Pustá Kamenice za velkou podporu, které se škole dostává a také všem  občanům Pusté Kamenice za přízeň, kterou škole projevují.

Všem děkuji za příjemný a pohodový školní rok 2011/2012 a přeji krásné slunné léto.

Foto: Šárka Fantová