25. 6. 2012

Cyklistický výlet

Ani v letošním školním roce jsme nezapomněli na náš pravidelný každoroční cyklistický výlet. Tentokrát jsme si ho nechali až na poslední školní týden. Naším cílem bylo poznat důležitá místa v našem nejbližším okolí, která jsme se školou zatím nenavštívili. V pondělí  25.6.2012 jsme hned ráno plni sil vyrazili od školy směrem na Plotník. Odtud jsme zamířili na Spálený kopec, nejvyšší místo v katastru obce, kde jsme posvačili. Při zpáteční cestě jsme se zastavili na rozcestí U Lipky a u Třech studní, odkud bere pitnou vodu celá Kamenice. Dále jsme pokračovali na Bukovinu a pak už rovnou do školy, kam jsme dorazili chvíli před polednem. Už ne sice plni sil, ale za to plni hezkých zážitků z naší cesty.