11. 5. 2012

Den matek 2012 - besídka ZŠ a MŠ Pustá Kamenice

Ve čtvrtek 10.5.2012 se uskutečnila v naší škole besídka ke Dni matek. Besídku zahájily děti z mateřské školy. Nejdříve recitovaly básničky a zpívaly písničky s jarní tématikou, poté téma vystřídaly básničky o maminkách a tatíncích. Program pokračoval vystoupením dětí ze školy. V první části se děti zaměřily na abecedu a tak jsme mohli slyšet básničky a písničky k jednotlivým písmenům. Druhá část byla stejně jako u dětí z MŠ věnována maminkám a tatínkům. Po skončení bedídky děti rozdaly rodičům drobné dárečky, které pro ně samy vyrobily. Po besídce bylo připraveno občerstvení v jídelně školy  a děti si společně pohrály ve družině. Celé odpoledne se neslo v příjemné atmosféře a všem dětem patří veká pochvala za vystoupení, které si připravily.

Foto: Jaroslav Sklenář