4. 9. 2011

Zahájení školního roku 2011/2012

Ve čtvrtek 1. září 2011 v 8.00 hodin proběhlo v naší škole slavností zahájení nového školního roku. Školní rok již tradičně zahájil pan starosta Myška. Poté následovalo přivítání nových prvňáčků, kteří si domů odnesli Pamětní list na svůj první školní den a také drobné dárečky. V letošním školním roce bude vedle sebe usedat do lavic deset dětí ze čtyř ročníků. K dvěma páťačkám, dvěma čtvrťákům a čtyřem druhákům přibyla od prvního září posila v podobě dvou prvňáčků. Pro letošní rok budou v přesile kluci a to v poměru 6 : 4.
  Všem školákům přeji, nejen dobré známky, ale také spoustu nových zážitků a zaměstnancům pak dostatek trpělivosti a pevné nervy -  a to nejen s dětmi.
Pohodový školní rok 2011/2012.
                                                       Jana Kulichová, ředitelka