10. 3. 2022

Recitační soutěž

Ve čtvrtek 24. 2. proběhlo v místní knihovně školní kolo recitační soutěže. Chválíme všechny děti, které se dokázaly básničku naučit. Recitační soutěž byla rozdělena na tři kategorie a zde jsou vítězové:

0. kategorie (1. třída) - zde bylo uděleno pouze 1. místo a to získal Honzík Tomášek

1. kategorie (2. a 3. třída) - 1. místo: Emička Černá, 2. místo: Anička Tomášková, 3. místo: Johanka Broklová a Daneček Suchý

2. kategorie (4. a 5. třída) - 1. místo: Arnošt Hostomský, 2. místo: Terezka Sekorová a Marek Zahálka, 3. místo: Metoděj Hostomský

Oblastního kola v Poličce se poté zúčastnili: Honzík, Emička, Anička, Arnošt, Terezka, Marek a Metoděj.

Honzíkovi se podařilo získat Čestné uznání a postup do okresního kola ve Svitavách. Přejeme mu, ať se daří.