17. 5. 2020

1. třída (Úkoly 18. 5. - 22. 5.)

Úkoly pro 1. ročník (18. - 22. 5.)
Pro většinu z nás je před námi poslední týden, kdy budeme pracovat na úkolech z domova. Ti z Vás, kteří zůstanete doma, budete i nadále zásobováni úkoly, které budou na webu, Škole v pyžamu a nebo k vyzvednutí ve škole. To si vždy upřesníme. Na ostatní se těším ve škole.

Veliký dík patří nejen Vám dětem, že jste to tak krásně zvládly, ale také rodičům, kteří byli velkou oporou nejen Vám, ale i nám. Děkujeme.

Český jazyk
Úkoly z českého jazyka jsou tentokrát na 14 dní, jak jsem napsala minulý týden. Za tyto dva týdny se seznámíte se 3 písmenky, tj. jeden a půl písmenka na týden :) Přesné rozdělení na týdny neudělám a nechávám to na vás. Proto zde napíšu úkoly na oba dva týdny.
Slabikář - Ž, ž (86-90), Ř, ř (91-94), Ch, ch (95-98)
Písanka - Ž, ž (11-12), Ř, ř (13-14), Ch, ch (15-16)
Další opis ani přepis zadávat nebudu. Bude dobré, když s dětmi napíšete aspoň jeden krátký diktát za týden.
Stále můžete procvičovat i online.

Matematika
Budeme pokračovat na dalších stránkách v učebnici. Stále je to sčítání do 20 s přechodem přes základ 10. Pokud to dětem ještě nejde optimálně, nic se neděje. Každý potřebuje jiný čas.
Matematika 4-6