3. 5. 2020

1. třída (Úkoly 4. 5. - 7. 5.)

Úkoly pro 1. ročník (4. - 7.5.)

Fotografická výzva na tento týden: Zkuste dobře koukat kolem sebe a vyfotit něco neobvyklého, např. v přírodě, na zahradě a posílejte do skupiny na Messenger. Můžete k obrázku napsat krátký popisek, kde se vám podařilo objekt najít a co to je.
Český jazyk
Tento týden je na řadě písmenko Č, č...škoda, že nám nevyšlo k minulému týdnu a čarodějnicím...doufám, že vám počasí přálo...????
Slabikář 81-85
Písanka 8-10
Poslechněte si pohádku Dlouhý, Široký a Bystrozraký a nakreslete k ní ilustraci (klidně i více), napište na papír či do sešitu i název pohádky, který bude nad ilustrací. O ilustrátorovi jste se dozvěděli něco málo minulý týden. Pošlete ilustraci jako řešení úkolu.

Matematika
Opět budete opakovat na pracovních listech. Tentokrát je máte k vyzvednutí ve škole (před školou) od pondělního rána všichni.