20. 12. 2014

Vánoční koncert ZŠ

Vánoční koncert dětí z Pusté Kamenice a Čachnova se konal v pátek 19.12. v 18.00 hodin v kostele sv. Anny. Děti si pod vedením paní učitelky Drahošové, která také děti doprovázela na klávesy, připravily program složený z koled a vánočních písniček, které střídaly s recitací básniček. Vystoupení žáků školy doplnila Terezka Lorencová, která zahrála na příčnou flétnu a Prokůpek Hostomský, který zahrál na klarinet. Jako poděkování pro všechny, kteří si udělali čas a přišli se na koncert podívat, si děti přichystaly malý dárek v podobě vystřihované vánoční rybičky.
Výtěžek z koncertu byl rozdělen na tři části. Jedna část bude jako každoročně věnována kostelu, z další budou zakoupeny hudební nástroje do školy a poslední část bude použita jako příspěvek pro děti na některou školní akci.