14. 12. 2014

Den s Ježíškem

V pátek 12. prosince proběhl v naší škole „Den s Ježíškem“. Už od rána jsme si o Ježíškovi nejen povídali, ale také jsme mu kreslili obrázky a psali dopisy. Odpoledne nás čekalo pohádkové vyprávění pana Haka. Přesto, že pohádku O perníkové chaloupce všichni dobře známe, v podání pana Haka se pro nás známá pohádka stala poutavým příběhem plným překvapení. Po pohádce jsme se již začali chystat k „Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi“. Venku před školou jsme společně počkali na pokyn z radia Impuls. Ve čtvrt na čtyři odstartoval herec Václav Vydra společné vypuštění balónků. Naše balónky, spolu s tisíci dalšími po celé republice, vzlétly a odnesly všechna naše přání k Ježíškovi. Doufám, že se dětem „Den s naším Ježíškem“ líbil a že nejen jim, ale i nám všem, Ježíšek naše vánoční přání splní.