3. 9. 2020

Projížďka na koních MŠ

K začátku školního roku neodmyslitelně patří i každoroční vycházka na Bukovinu spojená s projížďkou na koních. A tak jsme byli rádi, že jsme ani letos nemuseli udělat výjimku a mohli jsme se zase podívat na svět z koňského hřbetu. Ve čtvrtek 3. září se chvíli po osmé vypravili na Bukovinu školáci, kteří nejprve koně pořádně nakrmili a pak se pustili do ježdění. Děti si mohly vybrat, zda budou jezdit na poníkovi a vyzkouší si různé akrobatické prvky nebo se projedou na „velkém koni“. Většina dětí využila samozřejmě obě možnosti a ty, které právě nejezdily, si krátily čas pozorováním domácích zvířat a odpočíváním na balících sena. O půl desáté vystřídaly školáky děti ze školky, které se vůbec nebály a tak si také většina z nich vyzkoušela obě možnosti ježdění. Děkujeme rodině Suché, že jsme mohli přijít a opět u nich prožít příjemné sportovní dopoledne.

Jana Kulichová

Fotogalerie