21. 2. 2020

Pěvecká soutěž

V pátek 21.2. u nás proběhlo školní kolo pěvecké soutěže, které se zúčastnilo 9 odvážných žáků. Nervozita si s každým pohrávala. Přesto patří všem 9 veliké uznání za odvahu. Někteří byli vybráni, že nás budou reprezentovat na pěvecké soutěži "Poličský skřivan". Situace ale nedovoluje tuto soutěž uspořádat .. :( přesto nebuďte smutní, zpěv Vám určitě vykouzlí úsměv na rtu, stačí to jen vyzkoušet...a to platí pro všechny! ... :D

Tereza Dudková

Ve všech soutěžích si děti vedly velice dobře a vítězové byli vybráni, aby reprezentovali naší školu v okresních kolech. Bohužel kromě recitační soutěže se již ostatní soutěže uskutečnit nestihly. My ale doufáme, že se děti co nejdříve vrátí do lavic, učitelé za katedry a děti ještě budou mít možnost ukázat, co umí.

Jana Kulichová

 

Fotogalerie