30. 1. 2020

Karneval a pololetní vysvědčení s pohádkou

Rozdávání pololetního vysvědčení je v naší škole již tradičně spojeno také s karnevalovými radovánkami. A tak se to zde ve čtvrtek 30. ledna od samého rána hemžilo spoustou krásných, ale i strašidelných bytostí. Děti ze školky se do víru tance, soutěží a her vrhly hned ráno a vyzdobená tělocvična se jen otřásala pod jejich dováděním. Školáci si nejprve společně zahráli několik her věnovaných českým pohádkám. Nejvíce se jim asi líbilo hádání postav z večerníčků podle úryvků textů nebo předvádění pohádkových postav pantomimou. Po svačině pak patřila tělocvična školákům, aby se i oni mohli pořádně vydovádět při soutěžících a tanci. Čtvrtou vyučovací hodinu jsme dětem předali pololetní vysvědčení a popřáli jim, aby se jim minimálně stejně dobře dařilo i v pololetí nadcházejícím.