23. 9. 2019

Beseda se starostou obce

V pondělí 30. září se žáci 3., 4. a 5. ročníku v rámci výuky prvouky a vlastivědy vypravili na Obecní úřad v Pusté Kamenici na besedu se starostou obce. Pan starosta nejprve seznámil žáky s prací starosty a zastupitelstva obce, dále s vedením a samosprávou obce a také s tím, jak probíhají volby do zastupitelstva. Část besedy byla věnována také obecním symbolům - praporu a znaku. Na závěr děti pokládaly všetečné otázky, na které pan starosta trpělivě odpovídal. Stejně jako v loňském roce, tak i letos se po otázce „Kdo bude jednou dělat pana starostu?“ zvedl les dětských rukou, a i když někteří ještě neví, zda budou hokejistou nebo starostou, i tak je jisté, že se o budoucnost obce nemusíme bát.