19. 6. 2019

Školka byla v Borové

Druhá „velká školková vycházka“ mířila do Borové. Ve středu 19. 6. ráno jsme vyrazili na nádraží a „sedmičkou“ se vydali do lanového centra u koupaliště v Borové. Již jsme zde byli minulý rok, a tato atrakce je hojně navštěvována dětmi i s rodiči, proto bylo oproti loňskému roku znát, že se děti nebojí a vědí jak na „prolézačky“ vyzrát. Když se děti vyřádily, posilnily se svačinou a to byl okamžik, kdy se na lanech vystřídaly a „pohoupaly“ (někdy méně dobrovolně) i obě učitelky.  V 9 hodin byl ten pravý čas vydat se zas domů. Za 2 hodiny a 45 minut jsme zvládli trasu z Borové – kolem „Výbuchu“ – přes pramen Černého potoka – na Bukovinu a dolů do Pusté Kamenice – celkem 7,2 km i s krátkými přestávkami na pití a malé dobroty od rodičů. Tento výlet také máme moc rádi a nejspíš se stane výletem tradičním – každoročním :-) .

Dita Hromádková