12. 6. 2019

Dopravní hřiště

Ve středu 12.6.2019 si děti ze ZŠ a MŠ zajely do Poličky na dopravní hřiště zopakovat své znalosti ze silničního provozu. Školka vyrazila hned v sedm hodin ráno a v devět hodin se vypravili do Poličky i školáci, kteří v deset hodin, po svačině, vystřídali na hřišti vyřáděné školkáčky. Děti ze školky za odměnu dostaly nejen obrázek, ale také soubor všech dopravních značek pro společnou dopravní výuku ve školce. Školáci pilovali pod vedením instruktorů jízdu podle dopravních značek a těší nás, že se jejich pohyb na hřišti pomalu zlepšuje. Nejlepší školáci dostali odměnu v podobě odznaku. Příjemným překvapením pro nás byl nově vybudovaný dřevěný přístřešek pro děti, který jim poskytuje příjemné zázemí nejen pro svačinu a odpočinek, ale také ochranu v případě nepříznivého počasí. Doufáme, že dopoledne na kolech, tříkolkách, odrážedlech, koloběžkách a kárách bylo nejen příjemné ale snad i přínosné.