23. 1. 2019

Zimní radovánky

Letošní zima přála zimním sportům a tak jsme i my ve škole využili příležitosti a v rámci hodiny tělesné výchovy jsme se vypravili zabruslit si na místní rybník. Na malém plácku, který upravil pan Sejkora, kterému tímto děkujeme, se během dvouhodinovky tělesné výchovy vystřídali dvě skupinky dětí. Jedna skupinka dětí vždy bruslila a ta druhá mezitím bobovala. Společné bruslení jsme si parádně užili. A tak nás mrzelo, že po návratu z jarních prázdnin, už se na rybníku bruslit nedalo. Tak třeba zase příští rok.

Také děti ze školky „se učily“ o zimních sportech a některé vyzkoušely na vlastní kůži. A protože sněhu bylo letos konečně dostatek, udělali jsme si z něho také zimní úkryt, do kterého jsme se všichni vešli.

Dita Hromádková