Cyklovýlet v okolí Pusté Kamenice

Každý rok pravidelně s dětmi navštěvujeme dopravní hřiště, aby si osvojily základní pravidla provozu na veřejných komunikacích. Abychom si vše vyzkoušeli v praxi, ve čtvrtek 14. června jsme vyrazili na kolech do Borové. 

Počasí nám přálo, cesta příjemně ubíhala a za chvilku jsme byli u lanového parku v Borové. Neprve přišla na řadu svačinka připravená našimi maminkami a hned po ní jsme se pustili do přelézání a prolézání, přeskakování a zdolávání různých překážek. Úžasná zábava! 

Před cestou zpět ještě přišlo na řadu občerstvení nanukem nebo sušenkou a potom už jsme zase nasedli na kola a zamířili k Pusté Kamenici. Malou zastávku jsme si udělali v místě zvaném "U Výbuchu" a připomněli si tak 2. světovou válku a dobu krátce po ní. Potom už následoval sjezd ke škole. 

Cyklovýlet se nám všem moc líbil a všichni už se těšíme na ten další.

Tereza Dudková

Fotogalerie