21. 3. 2018

Soutěžíme, s ostatními síly měříme

Po předešlém absolvování školního kola se ve středu 7. března vypravily dvě děti z naší školy v doprovodu paní Tomáškové, na Recitační soutěž do Poličky. Do této soutěže jsme se letos přihlásili poprvé a tak umístění dětí, kdy Kristýnka Tomášková získala čestné uznání a Kubík Hak obsadil 3. místo a postoupil do okresního kola, bylo velice příjemným překvapením.

Ve středu 23. května jsme opět vyrazili soutěžit do Poličky. „Hájit barvy“ naší školy jeli tentokrát mladí přírodovědci na Přírodovědnou soutěž v poznávání rostlin a živočichů. Ve své kategorii získala Šárinka Bukáčková a Kubík Hak z celkového počtu 40 bodů shodně 33 bodů a obsadili tak společně nádherné první místo.

Dětem blahopřejeme a děkujeme za krásnou reprezentaci naší školy.

Jana Kulichová

Fotogalerie