Přírodovědná vycházka ZŠ, vycházka MŠ na Čachnov

Dne 18.10. 2017 vyrazily děti ze školky na vycházku na Čachnov a žáci ze školy na přírodovědnou vycházku po okolí Pusté Kamenice.

Na webových stránkách naší školy bychom rádi dali prostor i dětem. Ty by zde prezentovaly své zdařilé slohové a výtvarné práce. Myslíme si, že pro ně tato možnost bude velkou motivací.

Naše přírodovědná vycházka

Ve středu 18. října jsme se učili jenom 2 hodiny. Potom nás čekala přírodovědná vycházka.

U Hápovy skály jsme se rozdělili do skupin a cestou plnili různé úkoly. Já jsem se také maskoval, abych splynul s přírodou. U rybníka jsme vyráběli lodičky z listí, kůry, šišek a klacíků a vymýšleli jim názvy. Jmenovaly se Bohatka, Čená perla, Turboocas a Vorák. Potom byla soutěž, kam doplují. Vorák byl první, ale na vítězi nezáleží, záleží na tom, jestli jste si výlet užili. A já jsem si ho užil!

Matyáš Chvála

 

Fotogalerie