27. 6. 2017

Školní výlet ZŠ a MŠ

Ve čtvrtek 15. 6. celá škola spolu s některými zástupci z Krtečka a dalšími zájemci vydala na výlet.
O půl osmé vyrazil z točny plný autobus natěšených dětí i dospělých a již po řádné hodině cesty jsme míjeli značku s nápisem Žleby. Hned po příjezdu jsme zamířili do obory, kde chovají nejen vzácné bílé jeleny, muflony daňky, … ale mají zde i zachrannou stanici pro další zvířata a především dravce, které nám velmi pěkně předvedli. O půl jedné nás v hospůdce U Kosů čekal objednaný oběd s možností zakoupení zmrzliny a nakonec jsme se rozděleni na dvě skupiny vydali na prohlídku zámku „za“ knížetem Vincencem a kněžmou Vilemínou.
Celý výlet nás provázelo pěkné počasí a dle ohlasů dětí i rodičů se letošní výlet opravdu vydařil.

Dita Hromádková