26. 6. 2017

Výlet na Lucký Vrch

​​​​​​
Na Den dětí mělo přijet do školy Divadlo Šukulka, ale protože byl program odvolán, zvolili jsme náhradní variantu a 2. 6. vyrazili na Lucký vrch.
Škola i školka vyjela ráno v 7 hodin vlakem do Borové na zastávku, odtud jsme pokračovali po naučné stezce k vrcholu. Přibližně v půli cesty jsme si na kraji posečené louky udělali přestávku na svačinu, při které se nám naskytl pěkný výhled na Jeseníky. Na vrcholu Luckého vrchu byla možnost zakoupit si malé občerstvení či turistické známky,... a po chvíli odpočinku jsme se vydali tentokrát po žluté turistické trase k vlaku. Ještě než jsme se vadali na zpáteční cestu do Pusté Kamenice na oběd, stihli jsme navštívit v Borové obchod a protože tento výlet byl oslavou Dnu dětí, pro všechny byl připraven nanuk a celý výlet byl zdarma.

Dita Hromádková