15. 5. 2016

Besídka nejen ke Dni matek

Besídka věnovaná maminkám ke Dni matek a také tatínkům, babičkám a dědečkům k blížícímu se svátku rodin se konala v úterý 10. května. Besídku, jako vždy, zahájily děti z MŠ, které nás básničkami a písničkami provedly zimními a jarními měsíci. Svoje vystoupení doplnily krásným tanečkem vrabčáka a sýkorky. A na závěr si pro nás tentokrát připravily pár hádanek o rodině. Po skončení vystoupení nechybělo ani předávání dárečků rodičům. Školáci na úvod svého vystoupení zazpívali anglickou písničkou My family, po které následovalo recitování básniček o maminkách. Každý školák recitoval básničku o své mamince, kterou pro ni sám složil. Všechny básničky děti sepsaly, svázaly a v podobě malé knížečky darovaly maminkám k jejich svátku. Za svá vystoupení sklidili školkáčci i školáci zasloužený potlesk.

Jana Kulichová

Odkaz:https://picasaweb.google.com/brokljan/6284636297789027057?authuser=0&feat=directlink

Odkaz video: https://picasaweb.google.com/lh/photo/KaHleWbWKBPPv52EvWa0wdMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink