30. 9. 2015

Školka navštívila pantomimické představení v Poličce

Ve středu 16.9.2015 se MŠ z Pusté Kamenice vypravila do Poličky , kde v rámci týdne MIME FEST navštívila pantomimické představení.
Příběh o TUČŇÁKu PINGU, ztvárněný Jiřím Bilbou Reidingerem a Sylvií Krobovou vyprávěl o tom, jak tučnák Pingu, zůstal v iglú jen s maminkou, když tatínek s bráškou odjeli za dědečkem. A koho jiného by měl v krajině pokryté ledem Pingu zlobit, než maminku? Naštěstí maminka malého nezbedu vždy přemohla svojí trpělivostí, chvilkami i neoblomností a s láskou mu vše vysvětlila.
Již neobvyklé prostředí Klubu Tylova divadla bylo pro nás něco nového a poté, co jsme shlédli a téměř i na vlastní kůži zažili známý večerníček, plný zpěvu a nevšedních hudebních nástrojů v živém, vtipném a dramatickém podání, odnesl si domů každý z nás nejen darovanou pohlednici, ale především nevšední zážitek.


Dita Hromádková
 

Fotogalerie